Vapaiden ja vapautuvien asuntojen tietoja korjataan. Talojen tietojen tietokannassa on häiriö, minkä vuoksi vapaat ja vapautuvat asunnot eivät tällä hetkellä näy. Vikaa korjataan parhaillaan.

Henkilöstö

Hason palveluksessa on pieni asiantuntijaorganisaatio.

Hason palveluksessa on pieni, eri alojen ammattilaisista koostuva asiantuntijaorganisaatio. Henkilöstö ohjaa ja kehittää strategian mukaista yhtiön toimintaa yhdessä eri palveluntuottajien ja kumppanien kanssa.

Operatiivisena johtajana toimii
Juho Heino
juho.heino@haso.fi

Asiantuntijatiimi


Hallintopäällikkö
Juho Heino
juho.heino@haso.fi


Asiakkuuspäällikkö
Katja Remes
katja.remes@haso.fi


Kehittämispäällikkö
Petteri Palmi
petteri.palmi@haso.fi


Tekninen päällikkö
Henrik Hämäläinen
henrik.hamalainen@haso.fi


Talouspäällikkö
Petri Niemisalo
petri.niemisalo@haso.fi

Taloustiimin sähköposti
talous@haso.fi


Ylläpitopäällikkö
Teemu Saarikivi
teemu.saarikivi@haso.fi


Viestinnän asiantuntija
Heljä Hyytiä
helja.hyytia@haso.fi

Viestinnän tiimin sähköposti
viestinta@haso.fi


Kiinteistöassistentti
Eeva Surakka
eeva.surakka@haso.fi
Johdon assistentti


Sivu päivitetty 11:15 20.2.2024