Tule kotiin!
Etsi

Laajasalon isännöinti Oy

Sahaajankatu 3, 2. krs
00880 Helsinki
puhelin (09) 668 9910
faksi (09) 668 99155
toimisto@laajasalonisannointi.fi
etunimi.sukunimi@laajasalonisannointi.fi

http://laajasalonisannointi.fi/

Puhelinvaihteemme on auki klo 9.00 - 14.30

Toimisto avoinna:
ma 9.00 - 17.00
ti - to 8.30 - 16.00
pe 8.30 - 14.30

Poikkeuksia aukioloajoissa:
Suljemme aina ennen arkipyhää klo 15.00, juhannusaaton aattona jo klo 14.00.
Helatorstain jälkeisenä perjantaina toimistomme on kiinni.

Isännöitsijöiden lomat 2017:
Tuomo Nikkanen 22. - 26.2.
Juha Mellanen
Jorma Korte 13. - 18.2., 27.3. - 8.4., 18. - 22.4.

Isännöitsijöiden lomien aikana voit ottaa yhteyttä 09 6689 910 tai toimisto@laajasalonisannointi.fi, jolloin sinut ohjataan tai viestisi välitetään sijaistavalle isännöitsijälle.

Harri Lyytikäinen
Toimitusjohtaja, Rak.ins, AIT, JET, ISA

Sari Rissanen
hallintopäällikkö
puh. (09) 6689 9134
sari.rissanen@laajasalonisannointi.fi

Jorma Korte
isännöitsijä
asukasasiat, asukaskokoukset
puh. (09) 6689 9135, 040 9000 646
jorma.korte@laajasalonisannointi.fi

Juha Mellanen
tekninen isännöitsijä
asuntotarkastukset, asukkaan tekemät muutostyöt
puh. 09 6689 9136, 040 9000 645
juha.mellanen@laajasalonisannointi.fi

Tuomo Nikkanen
tekninen isännöitsijä
takuukorjaukset, asukaskokoukset
puh. (09) 6689 9138, 040 9000 649
tuomo.nikkanen@laajasalonisannointi.fi

Marja Valjus
viestintäpäällikkö
puh. 040 9000 644
marja.valjus@laajasalonisannointi.fi

Piritta Ruutikainen
kiinteistösihteeri
puh. (09) 6689 9140
piritta.ruutikainen@laajasalonisannointi.fi

Heli Väisänen
kiinteistösihteeri
puh. (09) 6689 9141
heli.vaisanen@laajasalonisannointi.fi

Henna Pitkänen
kiinteistösihteeri
vakuuspalautukset
puh. (09) 6689 9142
henna.pitkanen@laajasalonisannointi.fi

Mikko Saarinen
kiinteistösihteeri 
puh. (09) 6689 9131
mikko.saarinen@laajasalonisannointi.fi

Minna Vähämaa
kiinteistösihteeri
ostoreskontra
puh. (09) 6689 9130
minna.vahamaa@laajasalonisannointi.fi

Kaija Kuisma
vuokrakirjanpitäjä
puh. (09) 6689 9139
kaija.kuisma@laajasalonisannointi.fi

Katri Kinnunen
kirjanpitäjä
puh. (09) 6689 9137
katri.kinnunen@laajasalonisannointi.fi